[TITLE]
[BODY]

BEST MOVIES

[TITLE]
[BODY]
Main » 2013 » February » 25 » Big Brother 6 – Lista e banoreve
3:13 AM
Big Brother 6 – Lista e banoreve

JOANA – 26 vjec, farmaciste nga Tirana.

ILIRI – 27 vjec, recepsionisht ne nje hotel ne Firenece.

ELONA – 27 vjec, ndjek rrugen e stilimit ne Paris.

BLENDI dhe ANDI – Binjaket me ngjashmeri identike, qe perpara banoreve tjere do paraqiten si nje banore i vetem, 19 vjec, studente nga Peja.

OLSENI – 27 vjec, pronar Fast Food-i ne Athine.

ETLEVA – 19 vjec, studente nga Miloti.

ARSIMI – 32 vjec, menagjer logjistike ne Prishtine.

MARSELINO – 25 vjec, banues ne Bari.

ELDORA – 27 vjec, studente e infermierise nga Tirana.

ALTINA – 25 vjec, aktore nga Gjakova.

XHIMI – 25 vjec, banues ne Athine.

ELENA – 19 vjec, studente dhe modele nga Tirana.

ANAID – 27 vjec, ka nje biznes te vogel ne kryeqytet.

OLTA – 25 vjec, ka perfunduar studimet per juridik dhe ekonomi ne Londer.

SHPENDI – 30 vjec, punon per nje biznes familjar ne Prishtine.

JONIDA – 25 vjec, laborante ne Parma.

Views: 299 | Added by: LiXi | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Emri *:
Email (msn):
Kodi *: