[TITLE]
[BODY]

BEST MOVIES

[TITLE]
[BODY]
Main » 2013 » February » 25 » Big Brother 6 – Lista e sekreteve
3:14 AM
Big Brother 6 – Lista e sekreteve

Gjithsej jane 13 sekrete dhe 2 misione (s6 dhe s15)

Sekreti 1. Une jam talasemik
Sekreti 2. Sporti qe ushtroj eshte Taekwondo.
Sekreti 3. Nuk flas me babain prej 13 muajsh.
Sekreti 4. Jam i/e martuar.
Sekreti 5. Do te bej nje nderhyrje estetike gjate qendrimit ne Big Brother.
Sekreti 6. Portreti ne gjoks eshte nena ime.
Sekreti 7. Une di mbi 1000 tekste kengesh permendesh.
Sekreti 8. Ne moshen 4 vjecare kam pire duhan per arsye shendetesore.
Sekreti 9. Kam punuar si zhigolo.
Sekreti 10. Jam tifoz i cmendur i Real Madrid-it.
Sekreti 11. Prej 10 vjetesh kujdesem per nje person me nevoja specifike.
Sekreti 12. Kam 100 pale kepuce.
Sekreti 13. Kanuni ka prishur lidhjen time.
Sekreti 14. Une jam vegjetarian
Sekreti 15. Une do te dergoj nje banore ne nominim te perhershem. (Misioni i arsimit)

Views: 638 | Added by: LiXi | Rating: 3.0/2
Total comments: 2
0 Spam
2 lusianapop-star  
une jam telasemik eshte sekreti i joanes

0 Spam
1 marta  
mendoj se marselinoja o eshte zhigolo o nuk flet me babain prej 13 muajsh

Emri *:
Email (msn):
Kodi *: