[TITLE]
[BODY]

BEST MOVIES

[TITLE]
[BODY]
Kryefaqe » 2013 » February » 25 » Anaidi thashetheme për Ilirin
3:27 AM
Anaidi thashetheme për Ilirin
Anaidi i tregon banorëve një episod që i ka ndodhur me Ilirin. Ai bën shaka dhe i tregon banoreve se e ka kapur Ilirin me llafe: "Dy-tre fjali dhe e kapa mat, pastaj më tha Iliri, hajde pijmë nga nje kafe se jemi të dy djem të zgjuar”. Banorët qeshin. Madje Anaidi shton se Iliri e paska marrë antipati duke qënë se Anaidi është tallur me profesionin e Ilirit, që si thotë Iliri është, marins. Anaidi i paskësh treguar Ilirit se edhe ai ka një shok që ka punuar nje punë të tillë, por Iliri ja ktheu që ke luajtur shumë playstation. Aty Anaidi ka filluar ta ngacmojë dhe të tallet me të mbi çrregullimet që mund ti ketë lënë lufta e Irakut. Anaidi vazhdon të tallet duke shtuar qe nuk fle marinsi ashtu si ai, dhe nuk gërrhet ashtu. Ai i kishte thënë Ilirit që ka bërë gabim që e ka nxjerrë punën e marinsit, sepse duhet ta thoshte kur mos kishte më çtë jepte.
Kategoria: Big Brother Albania 6 | Shikime: 318 | Postoi: LiXi | Vlerësim: 0.0/0
Te Gjitha Komentet: 0
Emri *:
Email (msn):
Kodi *:
Free web hostinguCoz