[TITLE]
[BODY]

BEST MOVIES

[TITLE]
[BODY]
Kryefaqe » 2013 » February » 23 » Big Brother Albania 6 fillon me 23 shkurt
5:26 PM
Big Brother Albania 6 fillon me 23 shkurt
MOMENTI ERDHI! Kete te shtune, me 23 shkurt, ora 21:00, fillon edicioni i gjashte i BIG BROTHER ALBANIA 6! Nje reality show krejtesisht ndryshe: çdo banor i shtepise do te hyje me nje SEKRET, i cili ka nje çmim. Secili duhet te luftoje per te ruajtur sekretin e tij dhe per te zbuluar sekretin e te tjereve! Loja kete vit eshte mes banoreve dhe gjithashtu me publikun! Prisni te paprituren! 
Kategoria: Big Brother Albania 6 | Shikime: 353 | Postoi: LiXi | Vlerësim: 0.0/0
Te Gjitha Komentet: 0
Emri *:
Email (msn):
Kodi *:
Free web hostinguCoz