[TITLE]
[BODY]

BEST MOVIES

[TITLE]
[BODY]
Kryefaqe » 2013 » February » 25 » Fillon Big Brother Albania 6, një edicion krejt ndryshe
0:32 AM
Fillon Big Brother Albania 6, një edicion krejt ndryshe
Reality Show i përmasave madhështore filloi. Hyn Arbana ne studio duke përshëndetur publikun dhe duke njoftuar se ky edicion do të jetë krejt ndryshe nga edicionet e kaluar, ashtu siç është njoftuar edhe më parë, pasi secili nga banorët do të mbartë një sekret, që për secilin nga ne do të jetë surprizë. Arbana jep njoftimin dytë për spektatorët, duke prezantuar opinionistin Arjan Konomi, i cili do të vazhdojë edhe këtë vit të jetë opinionit i Bb6-ës. Por Arbana shton se Arjani nuk do të jetë i vetmi opinionit. Por ai që nuk ndryshon është çmimi i madh, i cili vazhdon të mbetet 100 milionë. Arbana saktëson së 70 milionë do të jetë vlera e fituesit, por pjesa tjetër do të varet nga sekretet, rëndësia e të cilit do të sqarohet në vijim. Arbana shton se për fituesin do të ketë edhe një mundësi punësimi nga kompania "The HeadHunter”.
Kategoria: Big Brother Albania 6 | Shikime: 322 | Postoi: LiXi | Vlerësim: 0.0/0
Te Gjitha Komentet: 0
Emri *:
Email (msn):
Kodi *:
Free web hostinguCoz