[TITLE]
[BODY]

BEST MOVIES

[TITLE]
[BODY]
Kryefaqe » 2013 » February » 25 » Ide për lojra
3:28 AM
Ide për lojra
Banorët janë mbledhur në dhomën e ndenjes dhe shkëmbejnë mendime për të zhvilluar ndonjë lojë dhe për të bërë diçka interesante. Anaidi propozon të bëjnë një lojë me shishe, duke e mbajtur mes këmbëve dhe tja kalojnë njëri-tjetrit. Por duket që kjo lojë nuk i ka shkuar për shtat Elenës, e cila ka kërkuar ndonjë ide tjetër. Anaidi jep disa ide por jo të gjithëve u përshtaten. Gjithshtu edhe Olta jep ide për lojë. Ajo thotë që të mundohen të kapin mollën me goje e cila ndodhet në tokë, por mollë nuk kanë, kështu që edhe kjo ide nuk u mbështet. Më në fund, një pjesë e banorëve vendosin të luajne lojën e telefonit të prishur.
Kategoria: Big Brother Albania 6 | Shikime: 366 | Postoi: LiXi | Vlerësim: 0.0/0
Te Gjitha Komentet: 0
Emri *:
Email (msn):
Kodi *:
Free web hostinguCoz