[TITLE]
[BODY]

BEST MOVIES

[TITLE]
[BODY]
Kryefaqe » 2013 » February » 27 » Anaidi;- “Asnjë nga ne s’është vetvetja”
2:16 AM
Anaidi;- “Asnjë nga ne s’është vetvetja”
Pas diskutimit të çështjes së homoseksualitetit, banorët ndryshojnë temën e diskutimeve. Ata fillojnë të flasin për lojën dhe sjelljen e tyre brenda shtëpisë dhe përdorin batutën e famshme "jam vetvetja”. Në këtë moment lind një diskutim mes Anaidit dhe Eldorës. Vajza thotë se ajo është vetvetja dhe se në të njëjtën mënyrë sillet edhe jashtë shtëpisë. "Unë kështu jam edhe jashtë” thotë ajo, por has në kundërshtimin e fortë të Anaidit. Anaidi thotë me zë të lartë se në shtëpi asnjë prej tyre nuk mund të jetë vetvetja. "Ne s’kemi pse e themi këtë se ne këtu kemi hyrë për lojë e nuk mund të ndodh që të sillemi njëlloj si jashtë” shton më tej ai për të kundërshtuar Eldorën. Për të bindur Eldorën ai i thotë se edhe që nga mënyra e veshjes apo edhe e folura e saj nuk tregojnë se ajo është si në shtëpinë e saj. Eldora justifikohet duke thënë se ajo vishet edhe në shtëpi me taka, por kjo bën që Anaidi të qeshë në mënyrë tallëse.   
Kategoria: Big Brother Albania 6 | Shikime: 497 | Postoi: LiXi | Vlerësim: 0.0/0
Te Gjitha Komentet: 0
Emri *:
Email (msn):
Kodi *:
Free web hostinguCoz