[TITLE]
[BODY]

BEST MOVIES

[TITLE]
[BODY]
Kryefaqe » 2013 » February » 27 » Elena është e mërzitur
2:12 AM
Elena është e mërzitur
Banorët hanë mëngjes dhe gjatë kësaj kohe zhvillojnë biseda të ndryshme, duke shijuar dhe komentuar muzikën që vëllai i madh ka vendosur në sfond. Më pas ata diskutojnë për ushqimin dhe gatimin e drekës. Marselini, Olseni dhe Elena ndodhen në dhomën e ndenjes. Dy djemtë diskutojnë për tatuazhet dhe kuptimet e tyre. Marselini tregon për tatuazhet e tij dhe Olseni shpreh simpatinë e tij kundrejt tyre. Dy djemtë ndajnë mendimet e tyre në lidhje me tatuazhet për disa minuta me radhë, ndërsa Elena e cila ndodhet e ulur pranë Marselinit qëndron e heshtur gjat gjithë kohës. Ai e vë re këtë dhe si për t’i tërhequr vëmendje nxjerr një pasthirrmë. Elena trembet dhe vë pak buzën në gaz, por në fytyrën e saj dallohet qartë mërzitja. Marselini e pyet Elenën:- "je përgjumësh?”. Vajza e mohon dhe ai shton më tej:- "po çfarë ke?”. "Jam mërzitur.” i përgjigjet Elena, por pa dhënë arsye se përse. Më pas dy djemtë vendosin që të merren me pastrimin dhe sistemimin e shtëpisë. Marselini i kërkon edhe Elenës që të jetë pjesë e punëve dhe ajo çohet për të ndihmuar djemtë.   
Kategoria: Big Brother Albania 6 | Shikime: 480 | Postoi: LiXi | Vlerësim: 0.0/0
Te Gjitha Komentet: 0
Emri *:
Email (msn):
Kodi *:
Free web hostinguCoz