[TITLE]
[BODY]

BEST MOVIES

[TITLE]
[BODY]
Kryefaqe » 2013 » February » 27 » Thashetheme për qëndrimin e Elonës në shtëpi
2:14 AM
Thashetheme për qëndrimin e Elonës në shtëpi
Joana dhe Jonilda kanë dalë pranë pishinës dhe fillojnë të komentojnë vajzat e shtëpisë. Ato flasin kryesisht për veshjet e tyre. Joana thotë se i pëlqen mënyra se si është veshur Eldora, plot ngjyra, por më pas qesh në mënyrë tallëse me të sepse sipas saj nuk është kombinuar siç duhet dhe ka veshur tuta me këpucë me taka. Kështu të dyja vajzat qeshin me ironi. Më pas aty vijnë edhe Iliri dhe Marselini. Vajzat komentojnë trupin e Elenës duke lënë të kuptohet se nuk u pëlqen. Në një moment Iliri hedh një batutë për Elonën. "Ne në shtëpi jemi 15 vetë?” thotë ai dhe më pas shton se për të Elona pothuajse nuk ekziston. Joana i thotë se ata janë 16 vetë dhe se sipas saj Elona po sillet si vëzhguese. Më pas ata ndryshojnë temën e bisedës dhe pasi përfundojnë së piri cigaret futen në dhomën e ndenjes për të vazhduar aty me biseda të ndryshme.  
Kategoria: Big Brother Albania 6 | Shikime: 430 | Postoi: LiXi | Vlerësim: 0.0/0
Te Gjitha Komentet: 0
Emri *:
Email (msn):
Kodi *:
Free web hostinguCoz