[TITLE]
[BODY]

BEST MOVIES

[TITLE]
[BODY]
Kryefaqe » 2013 » February » 25 » Publiku njihet me dy sekrete të tjerë
0:34 AM
Publiku njihet me dy sekrete të tjerë
Sekreti numër dy ka të bëjë me vetëkontrollin. Tae këon do është një lloj sporti. Kam filluar ta përdor në moshën 17-vjeçare, si fillim si stërvitje, por të forcon vetëbesimin. E kam ushtruar për katër vjet. Njihemi ndërkohë me sekretin numër tre. Ai tregon se ka pasur një debat me të atin dhe ka më shumë se një vit që nuk flet me të. Nuk di nëse do të arrijë të flasë me të. Ky është sekreti i këtij banori. Arbana është kurioze të dijë se sa kohë mund t’i duhet publikut për ta zbuluar një sekret dhe për këtë pyet Arjan Konomin, i cili mendon se njëri sekret me tjetrin është shumë i ndryshëm dhe për këtë arsye koha e zbulimit mund të jetë e ndryshme.
Kategoria: Big Brother Albania 6 | Shikime: 318 | Postoi: LiXi | Vlerësim: 0.0/0
Te Gjitha Komentet: 0
Emri *:
Email (msn):
Kodi *:
Free web hostinguCoz